Connect with us

Новини регіону Харькова

«Керівнику» комунального підприємства на Харківщині загрожує десять років позбавлення волі

Юрій Дмитрієнко був так званим «в.о.» державного комунального підприємства «Благоустрій міста».

Проти комунальника з Куп’янська Харківської області слідчі направили до суду. Про це повідомив начальник слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.

“Під час окупації 58-річний Юрій Дмитрієнко виконував обов’язки начальника благоустрою міста. Слідству відомо, що його “робота” почалася в липні і тривала до останнього дня окупації”, – сказав Болвінов.

Особі складено підозру за ч. 5 ст. 111-1 КК України (добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій у незаконних органах влади, утворених на тимчасово окупованій території). Йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років або позбавлення права займатися певною діяльністю на строк до 15 років.

Як пише KHARKIV Today, заочно слідчі оголосили підозру двом жителям Ізюма Харківської області, які під час окупації працювали на окупантів. У березні цього року 41-річний чоловік обійняв посаду «начальника Ізюмського району електромереж «Харківобленерго», а 47-річний став його «заступником».

Джерело 2day.kh.ua

Comments

Новости