Connect with us

Новини регіону Харькова

Керівник лісгоспу запідозрив загарбників

«Баш» закликав росіян працювати.

Помічник лісничого ДП “Ізюмське лісове господарство” оголосив про підозру в державній зраді. За даними попереднього розслідування встановлено, що ця особа під час окупації Балаклії перейшла на бік ворога. Про це повідомляє прокуратура Харківської області.

“Помічнику лісничого надійшла пропозиція від представників Російської Федерації обійняти посаду “директора” ДП “Балаклійський лісгосп”, незаконно створеного органу окупаційної влади в Балаклеї та прилеглих населених пунктах. Він забезпечував зрадницьку діяльність ” ДП «Ізюмське лісове господарство» в зоні обслуговування Серпня «директор» провів збори колективу та представився керівником новоствореної установи – від ДП «Балаклійське лісове господарство» та закликав людей на роботу. загарбників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слідчі оголосили підозру “директору” підприємства на Харківщині.

28 вересня правоохоронці затримали зрадника в Балаклії за статтями 208 та 615 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Нагадаємо, головного лісничого Волчанську окупанти призначили «директором лісництва». Цю особу підозрювали у державній зраді.

Джерело 2day.kh.ua

Comments

Новости