Connect with us

Коррупция

Канада ще не определена з допуском Huawei до розбудови мережі 5G — Трюдо


Про це Токарєва повідоміла у Facebook.

«У п’ятницю мого підзахісного та одного Хаєцького Андрія ухвалено Київського районного суду Було взято під варту. У понеділок ми подали апеляцію и сподіваємося на Судовий Розгляд, Який буде Керувати Виключно законом», — написала адвокат.

Ранее прокуратура Одеської області повідомляла, что Хаєцького «підозрюють у порушенні встановлення законодавством вимог пожежної безпеки, внаслідок чого вінікла пожежа, яка спричинили Загибель людей, а такоже Майновий шкоду в особливо великому размере (ч. 2 ст. 270 КК України)». Позначають такоже, что підозрюваній, Який перебував на посаді заступника директора з адміністративно-господарської роботи до 02.12.2019, переховувався від правоохороних ОРГАНІВ та суду, у зв’язку з чим БУВ Оголошення у розшук.

З цього приводу Токарєва заявляє, что слідчім були направлені три повісткі на адресу, де (Як було достеменно відомо органам досудового Розслідування) Хаєцькій НЕ прожіває и тому отріматі повісткі НЕ МАВ змогі. Дві з них були на одну й ту саму дату — 10 березня — и запрошувалі свідком, третя повістка булу Взагалі без дати.

Весь цею годину Хаєцькій, за словами адвоката, працював в организации при департаменті освіти та науки Одеської ОДА, тож про переховування НЕ йдет.

За інформацією Токаревої, підозра Хаєцькому булу внесена до ЄРДР 18 травня, а 21 травня смороду разом Із підзахіснім без виклику Прийшли до слідчого. Їм Надал ПОВІДОМЛЕННЯ про підозру, клопотання про! Застосування запобіжного заходу у виде тримання під варту, Додатки на 224 Аркуша. Следующего дня Токарєва з Хаєцькім Прийшли до суду. Суддя під звукозапис сказавши, что знає Зміст документів и знає, что відповідальною за Пожежна безпека булу Інша працівніця коледжу — Фоміч Т.Г.

За інформацією, якові розмістіла у Facebook Одеська журналістка и громадська діячка Олена Ротарі, Хаєцькій написавши заяву про звільнення з коледжу за місяць до пожежі, 4 листопада, за станом здоров’я (переніс операцію на серці). Звільнілі его з 18 листопада.

«Відповідальнім за Пожежна безпека у коледжі БУВ Коваль О.П., Будівлі на Троїцькій — Фоміч Т.Г, про что свідчать транзакції оплати за їх навчання», — стверджує Ротарі, додаючі копії платіжніх документів.

На захист Хаєцького вислови низька Громадського активістів. На четвер, 28 травня, запланована акція на его підтрімку під будівлею Одеського апеляційного суду.

Як повідомляв Укрінформ, пожежа у 6-поверховому будинку Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на вул. Троїцькій, 25, вінікла 4 грудня о 10:12 на третьому поверсі. О 14:18 пожежа Було локалізовано на площади 4 тисяч кв. м. Підрозділами ДСНС Врятована та евакуйовано 40 людей. Унаслідок пожежі погибли 16 осіб, постраждало 30.Comments

Новости