Connect with us

Политика

ЄС зберігає «мінімальний консенсус» у політиці щодо Росії, – Маас


<!— Скопируйте и вставьте эти теги в раздел кода HTML. Теги должны находиться на месте, соответствующем связанному с ним рекламному блоку —>

ЄС зберігає «мінімальний консенсус» у політиці щодо Росії, – МаасЄС зберігає «мінімальний консенсус» у політиці щодо Росії, – Маас

ЄС зберігає «мінімальний консенсус» у політиці щодо Росії, – МаасЄС зберігає «мінімальний консенсус» у політиці щодо Росії, – Маас
Фото Укрінформ

Міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас заявив, що політика щодо України та Росії буде одним з пріоритетів для Німеччини під час головування у Раді ЄС.

Про це інформує DW.

Маас зазначив, що всередині Євросоюзу зберігається “мінімальний консенсус” у політиці щодо Росії. Він полягає у регулярному продовженні санкцій.

Глава німецького МЗС вважає, що переговори у Нормандському форматі щодо реалізації Мінських угод і домовленостей саміту в Парижі просуваються повільно.

“Переговори є нелегкими, прогрес є обмеженим, але рішення на сході України буде передумовою для того, щоб всередині ЄС взагалі можна було говорити про тему Росії”, – переконаний Маас.

Дипломат нагадав, що повного припинення вогню так і не досягнуто, а домовленості саміту “нормандської четвірки” в Парижі щодо розведення сил не виконані.

Раніше Помпео та Маас обговорили агресію РФ в Україні.

Читайте також: Причин скасовувати режим санкцій проти РФ немає, – Маас

Джерело DW
дата 14.07.2020
категорії Політика
поділитися

Источник

Comments

Новости