Connect with us

Новини регіону Харькова

Які знижки можуть отримати власники «Картки харків’янина»: повний список

Які знижки можуть отримати власники «Картки харків’янина»: повний список

Цей матеріал також доступний українською мовою

«Картку харків’янина» вже придбали понад 380 тис.

На сьогоднішній день до соціального проекту «Картка харків’янина» приєдналися вже близько 150 партнерів. На сторінці «Адміністрація Московського району Харківської міської ради» у areas.news оприлюднили повний перелік партнерів та знижки, які вони пропонують власникам «X-kart».

До лютого 2022 року «Картку харків’янина» вже отримали понад 380 тисяч жителів міста. Крім того, за останній тиждень понад 1700 харків’ян заповнили анкету на отримання «Х-картки». Керівництво міста планує і надалі розвивати та вдосконалювати цей проект. Так, наприклад, незабаром може бути виготовлена ​​платіжна картка «X-card».

Власники «Картки харків’янина» мають можливість отримувати знижки на різні товари та послуги за допомогою своїх карток. Партнерами проекту є продуктові магазини, навчальні заклади, медичні центри, музеї, кінотеатри, боулінг, аптеки, комунальні служби, АЗС, ритуальні бюро, охоронні фірми та багато інших.

Харків’янам представили повний перелік партнерів проекту «X-kart», а також інформацію про те, яку знижку можна отримати в конкретному магазині, підприємстві тощо.

картина

картина

картина

картина

картина

картина

картина

картина

картина

Зазначимо, раніше “Коментарі. Харків” повідомляли, що у “Картів Харьків’янина” з’явилися нові партнери. сервісні центри, оператори телебачення, магазини техніки, мобільні оператори. Детальніше читайте в нашому матеріалі.

Також портал “Коментарі. Харків” повідомляв, який тип “картки харків’янина” є кращим для проїзду в громадському транспорті. Детальніше читайте в нашому матеріалі.


Підписуйтесь на наш Україна-канал, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Харкова та області!

Джерело:

Теги:

  • Харків
  • Карта Харкова
  • Х-карта
  • Знижки по карті харків’янина
  • Картка партнера харків’янина


Ольга

15 лютого 2022 року о 18:21 год

Як дізнатися, коли і де буде доступна карта?


Якщо ви знайшли помилку, виділіть частину тексту та натисніть

Джерело kharkov.comments.ua

Comments

Новости