Connect with us

Новини регіону Харькова

Як зіпсований родзинки перезимує без тепла

В Ізюмі потрібно відновити систему теплопостачання.

Жителям зруйнованого міста рекомендують евакуюватися. Розраховувати на тепло взимку можуть лише мешканці приватних будинків, адже опалення газове або використовується альтернативні джерела. Газу в місті досі немає. Про це 30 вересня повідомив голова військової адміністрації Харківської області Олег Синєгубов.

“Зима буде дуже важкою, дуже важкою, тому що, наприклад, місто Ізюм – вся абсолютно критична інфраструктура, ТЕЦ, підстанції, житлові будинки зруйновані. Тобто це буде надзвичайно важко, навіть неможливо. для опалення житлових будинків міста, зараз ми маємо відновити газопостачання та електропостачання приватних домогосподарств, де проживає більшість населення».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мешканці зруйнованого міста зможуть перезимувати на Харківщині та Полтавщині. Куди йти

За словами Синєгубова, тепломережі міста непридатні для роботи.

“Ізюм – це треба просто побачити, там абсолютно все знищено, і немає сумніву, що система буде непридатна в майбутньому, і вона непридатна зараз. Відновлення, це про те, щоб це було. Перебудовано. Є близько 15 в Ізюмі виїхала тисяча людей.Зараз там ми евакуюємося,але зараз наше завдання створити умови для проживання на хуторах взимку.Перш за все це електроенергія,це водопостачання,це електроенергія і газ є альтернатива джерела, твердопаливні котли тощо, і є державна програма щодо забезпечення дровами, і ми над нею працюємо. Це, відповідно, зараз”, – пояснив начальник Харківського відділу поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківщині розгорнули перший мобільний госпіталь

До морозів готуються ремонтувати тепломережі у звільненій Балаклії, де минулого тижня відновили електрику.

«Якщо ми говоримо про Балаклію, то ми вже працюємо над відновленням теплопостачання в плані готовності мереж, і я думаю, що встигнемо це зробити до морозів», — сказав Синєгубов.

Зазначимо, що всі жителі звільненої частини Харківської області залишилися без газу, світла та води. Це означає близько 150 000 споживачів.

Джерело 2day.kh.ua

Comments

Новости