Connect with us

Новини регіону Харькова

Гвоздик повертається в професійний бокс

Олександр Гвоздіг сподівається, що перший бій відбудеться в листопаді.

Екс-чемпіон світу за версією WBC у легкій вазі харків’янин Олександр Гвоздик повертається у професійний бокс. Про це Гвоздіг сказав в інтерв’ю “Каналу 24”.

За словами Гвоздика, повернутися в професійний бокс його змусили гроші – через війну він втратив бізнес. «Спасибі» Гвоздику за те, що він втратив бізнес Путіна.

“По-перше, у мене більше немає бізнесу. Тому що, як почалася війна, у мене його просто немає. Зараз я почуваюся краще. Мені терміново не потрібні гроші, але як усі, я буду будьте чесними… Звичайно, якщо ви не заробляєте гроші, ви їх витрачаєте. І вони, як правило, закінчуються. Тож вам потрібно щось придумати. Тим часом у вас є багато вільного часу. Найшвидший спосіб заробляти гроші – це повертатися на ринг. До речі, людині, яку ненавидить вся Україна, я думаю, можна сказати «дякую». Завдяки йому я повертаюся в бокс (сміється)», – сказав Гвоздик.

Гвоздіг сподівається, що його перший бій після тривалої перерви відбудеться в листопаді. Він ще не знає, з ким вийде на ринг.

Зазначимо, що Гвоздіг живе в США майже дев’ять років. Батько залишився в Харкові. За словами Гвоздика, його батько не хоче залишати Харків, незважаючи на пожежу. Боксер каже, що жителі США можуть співчувати громадянам України через війну, але вже ні.

“Мені здається, що ставлення американців до цих подій дещо перебільшене. Люди тут живуть своїм життям. Якщо ви думаєте, що всі тут переживають за Україну, то це не так. По-перше, люди переживають. про своє життя і стан їхньої країни..Але так,було багато цієї інформації.Ніякої паніки чи чогось іншого я не бачив.Крім діаспори,яка тут постійно проживає.Всі інші люди – жодної реакції… тому я не бачив реакції до війни», – сказав Гвоздіг.

Як писав KHARKIV Today, востаннє Гвоздик виходив на ринг у жовтні 2019 року. Тоді він програв росіянину Артуру Бетербієву в титулі WBC у легкій вазі. Влітку 2020 року Гвоздик оголосив про завершення кар’єри у віці 33 років.

Джерело 2day.kh.ua

Comments

Новости