Connect with us

Новини Харкова

Голова неокупованої громади на Харківщині була “розвідкою” Росії


Голова Наталівської сільської ради склав список українських патріотів на території Красноградського району та передав його окупантам.

Служба безпеки України затримала 49-річного Наталинського сільського голову Красноградського району, який передавав російським окупантам розвідувальну інформацію. Про це повідомив речник ГУ СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

«Це терористичне угруповання не перебувало в окупації російських військ і протягом усього періоду збройної агресії перебувало в глибокому тилу Сил оборони України», – зазначили в СБУ.

Слідчі встановили, що сільський голова почав співпрацювати з окупантами добровільно. За завданням зловмисників жінка придбала мобільний телефон та встановила на нього месенджери, де обговорювала зі зловмисниками механізми збору та передачі їм інформації, отримувала від них нові завдання.

Сільський голова надавав російським окупантам інформацію про розміщення військової техніки, озброєння, особового складу української армії на території району, розташування укриттів на території району, територіальних пунктів комплектування Збройних Сил України. та підрозділи поліції, де проходили наради органів влади, розмінування та заходи з охорони мостів та шляхопроводів

Крім того, чиновниця передала зловмисникам списки мобілізованих українських військових та учасників АТО, а також список, який склала власноруч і назвала «Шкідники», в якому містилася інформація про українських патріотів району.

“Співробітники СБУ провели низку обшуків за місцем роботи та проживання зрадниці. Під час слідчих дій вилучено мобільні телефони, магнітні носії, списки мобілізованих, речі та інші документи, що свідчать про її протиправну діяльність”, – повідомили в СБУ. .

Жінку затримали. Слідчі оголосили їй підозру за ч.2 ст.111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Жінка перебуває під вартою.

З 2020 року головою Наталинської ОТГ є Олена Третяк. Вона є віце-президентом Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Обиралася від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», раніше була секретарем громади.

зрадникзрадникзрадникзрадник

Як писав KHARKIV Today, колишній міліціонер під час окупації став так званим “головою селищної адміністрації Веселого”. Йому заочно висунули підозру.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://2day.kh.ua/ua/kharkow/holova-neokupovanoyi-hromady-na-kharkivshchyni-bula-rozvidkoyu-rosiyi

Comments

Новости