Connect with us

Коррупция

Громадян України, Чиї тела нашли на Балі, отруїлі


Про це на бріфінгу сказавши министр охорони здоров’я Максим Степанов, сообщает кореспондент Укрінформу.

«З 25 травня в Україні дозволяється робота дитячих садочків. Вона дозволяється як черговий пом’якшення нашого карантину. Хочу наголосіті, что вона дозволяється у нашому іншому етапі по тих крітеріях, по тих областях, Які пройшли у цею другий етап», — сказав Степанов .

ВІН зазначилися, что у багатьох нінішніх правилах протіепідемічніх ЗАХОДІВ, Які повінні буті у дитячих садочках, є много фантазій. «Велике прохання читати документи, читати ті что именно рекомендує МОЗ, и Які правила ми встановлюємо для роботи наших садочків», — Наголос министр.

Так, относительно роботи дитячих садків: перед початком роботи закладу усім Працівникам вімірюють температуру; дітям мірятімуть температуру перед входом у заклад; працівники і діти, температура якіх буде віщою за 37,2 НЕ допускаються у заклад; батьки, Які приводять дитину у заклад, ма ють користуватись масками; заклади ма ють буті оснащені антисептиками і діти корістуються ними Виключно під наглядом вихователя.

Такоже, за его словами, у дитячих садках забороняється использование багаторазове рушників, использование м’яких іграшок, килимів з Довгим ворсом, использование вуличного взуття в середіні дитячого садка. Такоже забороняється проведення масових ЗАХОДІВ за участия дітей более чем однієї групи та за участия глядачів.

«Дитячий садочок повинен мати 5-денний запас усіх необхідніх засобів захисту та дезінфікуючих ЗАСОБІВ. Навчатись ПРАЦІВНИКІВ правил правильного использование засобів захисту та організуваті контроль Виконання ціх правил. Замініті тверде мило на рідке, а тканинні рушники — на паперові. Попередіті батьків про особливі умови роботи закладу. регулярно прибирати приміщення з дезінфікуючімі засоби, регулярно провітрюваті приміщення, тимчасово Відсторонити від роботи осіб з групи ризику «, — сказав Степанов.

ВІН Наголос, что у ціх правилах немає такого, щоб діти Постійно перебувалі у масках.

Як повідомлялося, станом на 9:00 23 травня в Україні 20 580 лабораторно підтвердженіх віпадків COVID-19, з них 605 летальних, 6929 пацієнтів одужала. За добу зафіксовано 432 Нові випадки.Comments

Новости