Connect with us

Культура

глава HBO Max допускає, что на создание Знадоби более 30 миллионов — Українські новини


Новини культури:Netlix опублікував тизер третього, останнього сезону німецького науково-фантастичного трилера «Темрява».

Канал Netflix показав перший тизер третього сезону серіалу «Пітьма» і повідомив про дату прем'єри — 27 червень 2020 року. Уже відомо, що третій сезон стане заключним, і в ньому глядачі отримають відповіді на всі питання.

«Пітьма» розповідає про жителів невеликого містечка Віндена, розташованого поруч з атомною електростанцією. Час від часу в містечку пропадають діти. Розкриваючи таємницю чергового зникнення, що сталося в 2019 році, жителі з'ясовують, що поряд зі станцією знаходиться чревоточіна в часі, яка переносить потрапили в неї на 33 роки. В результаті дія серіалу розгортається одночасно в різних часах. Крім 2019/20 року дії відбуваються в 1921, 1953, 1986 і 2053 роках.

Творці серіалу оригінально вирішили проблему «ефекту метелика». У більшості фільмів події в минулому змінюють майбутнє. Марті МакФлай врізається в сосну, і в цьому замість торгового центру «Сосни-близнюки» з'являється торговий центр «Самотня сосна». У «Темряві» все не так. Якщо герой не повинен був розчавити метелика, то він і не зможе її розчавити. Знаючи майбутнє, людина безсила вплинути на відомі йому події.

Серіал «Чим ми зайняті в тіні» продовжили на ще один сезон

Деякі критики і глядачі підозрюють, що вдалі спроби зміни створюють паралельні світи, про які мешканці нашого світу дізнатися не можуть. Але чи вірна ця гіпотеза, можна буде дізнатися лише після перегляду третього сезону.

джерело

Comments

Новости