Динамо Металіст – огляд і звіт матчу УПЛ 30 листопада

Україна, Прем’єр-ліга, 8 тур, перенесений матч

“Динамо” – “Металіст” – 3:0

Голий: Буяльський, 20, Ванат, 29, Циганков, 77

Після загалом спокійного дебюту ініціатива поступово перейшла до господарів. Столиця почала погіршувати ситуацію позиційними атаками. І власне перший момент біля воріт харків’ян завершився голом.

На 20-й хвилині “Динамо” заробило стандарт на лінії штрафного. Циганков і Буяльський готувалися до прориву. Костик, вочевидь, чекав першого удару, тому удар атакувального хавбека став для нього несподіванкою і м’яч залетів прямо у воротарський кут.

“Динамо” не зупинилося на цьому успіху і продовжило атакувати власність Металіста. Приблизно за дев’ять хвилин перевагу киян подвоїли. Гол вийшов дещо курйозним – у боротьбі на межі воротарської території м’яч відскочив від Ваната та залетів у сітку.

За таким же сценарієм розгорталися й інші події на полі. «Динамо» мало беззаперечну перевагу, а атакам гостей бракувало ідеї. Перші шанси харків’яни остаточно втратили приблизно на 70-й хвилині. Потужний удар Каплієнка Бущан відбив у ближній кут, а згодом Демченко з лінії штрафного пробив повз стійку.

«Біло-сині» відповіли третім голом. У затяжній атаці “Динамо” за участю половини команди Кендзьор пробив з лінії поля в центр штрафної, звідки Циганков впав і пробив у кутовий – підсумкове 3:0.

Завдяки цій перемозі команда Мірчі Луческу піднялася на 3 місце в АПЛ. “Динамо” набрало 30 очок у 15 іграх. Стільки ж очок у “Шахтаря”, який зіграв на дві гри менше. У резерві на матч також виступає луганська “Зоря”, яка відстає від двох грандів трьома очками.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.