Connect with us

Коррупция

COVID-19 ВСТАНОВИВ черговий антирекорд у Єгипті | СтопКор


Про це Із посилання на агентство дані міністерства охорони здоров'я Єгіпту пише Xinhua.

"Єгипет виявило 783 Нові випадки інфікування COVID-19 в течение 24 годин — найбільша Кількість інфікувань за добу з часу качана пандемії у лютому", — йдет у матеріал.

Зазначається, что загальна Кількість інфікованих у Єгипті станом на п'ятницю досягла 15 786 осіб.

"Єгипет такоже підтвердів 11 Нових пов'язаних Із коронавірусом смертей, что доводити Загальну Кількість смертей до 707 ", — сообщает Xinhua.

Зауважімо, что Кількість Нових віпадків інфікування, виявлення за добу на территории найбільш населеної арабської країни, Вже четвертий день поспіль перевіщує 700.

"Водночас, лишь за Останню добу відужалі та покинули лікувальні заклади 157 пацієнтів. Кількість відужаліх від качана пандемії досягла 4 374 "осіб", — стверджує Xinhua.

Xinhua додає, что з качана священного мусульманського місяця Рамадану Єгипет пережіває спалах захворювання. Для сповільнення темпів Поширення хвороби, влада країни запроваділа загальнонаціональну комендантську годину.

Одночасно Деяк підпріємствам, Закритим акціонерним у середіні березня через карантин, Було дозволено відновіті роботу за умов Дотримання засторог.

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости