Connect with us

Коррупция

COVID-19: Бразилія обігнала Россию за кількістю заражених коронавірусом


Директор УПЛ Євген Дикий рассказал, чому спочатку запланованій на 30 травня рестарт чемпіонату перенесли на 6 червня. Все через обмеження на Кількість учасников масових ЗАХОДІВ, Пожалуйста поки НЕ может перевіщуваті 50 осіб. Для проведення футбольного матчу потрібен Дозвіл на мінімум 200 осіб, сообщает телеканал «Футбол».

«Є офіційне Звернення до Міністерства охорони здоров’я України. Чекаємо від Міністертва решение про можливе Збільшення кількості учасников масових ЗАХОДІВ, Пожалуйста поки що НЕ перевіщує 50 осіб.

Сейчас контактуємо з усіма клубами. Є розуміння, что если буде відповідне решение и дозволи, кроме Міністерства охорони здоров’я, чекаємо такоже решение від виконавчого комітету УАФ. В принципі, всі клуби Готові стартуваті 30 травня. Такоже если це решение приймуть НЕ пізніше понеділка в зв’язку в логістікою », — рассказал Дикий.

Вчора Міністерство охорони здоров’я повідоміло, что 11 областей не Готові до переходу на другий етап виходе з карантину, Який и предполагает Дозвіл на проведення спортивних ЗАХОДІВ.

При цьом сезон у Другій лізі завершили достроково, а Першу лігу точно не дограють в повну виде.

Нагадаємо, после 23-х турів чемпіонату України лідірує «Шахтар». Перевага над «Зорею», что идет на іншому місці, ставити 13 очок. «Динамо» замікає трійку, поступаючих луганчанам за особістом зустрічамі.

Фото: Укрінформ

ИсточникComments

Новости