Connect with us

АВАРІЯ ЗІ СВІТЛОМ НА ОДЕЩИНІ

Чи буде повторний наступ Росії – пояснення Резнікова


Про це міністр оборони сказав на прес-конференції 24 канал.

Резніков цікаво прокоментував чутки про свою можливу відставку

Резніков оцінив загрозу наступу

Резніков підкреслив, що “дуже важливо прислухатися до Генштабу, його офіційної позиції”.

Коли виявляється, що вони (росіяни – 24 канал) створили ударні групи, де, в якому місці – наш Генштаб це добре знає,
– сказав міністр.

Він говорив про ймовірний напад Росії на Харків. Резніков зазначив, що наразі немає ударних груп з Росії, однак, за його словами, не можна виключити, що “через деякий час вони можуть з’явитися”.

«Ми очікуємо можливих нападів»

Резнікової до критичного мислення та не піддаватися на панічні інформаційні вкиди ворога. Водночас міністр не виключає посилення тиску з боку росіян.

Звісно, ​​ми все ще очікуємо можливих наступів від росіян, тому що зараз лютий, вони люблять символіку – 24 лютого виповнюється рік, як почалося це вторгнення, відкритий етап українсько-російської війни, яка почалася в 2014 році… Тому очікуємо тиску. Ми готові, озброєні сили готові, штаб верховного головнокомандувача веде постійний контроль, тому несподіванок ні для вас, ні для мене немає.
– підкреслив Резніков.

Резніков наголосив, що Україна збирає резерви, готує кадри та співпрацює з партнерами.

Ворог не має сил підкорити Схід

  • Росія продовжує постійно прагнути до просування і йти в наступ на низці напрямків. Незважаючи на це, аналітики ISW переконані, що ворог просто не має бойової потужності, щоб підкорити Схід.
  • Військові експерти не знайшли доказів того, що російські війська відновили достатню боєздатність, щоб перемогти українських захисників на сході. А тому шанси зайняти понад 11 300 квадратних кілометрів неокупованої Донецької області (понад 42% від загальної площі Донецької області) до березня, як того вимагає Путін, мізерні.
  • Автори звіту нагадали, що раніше заявляли про можливість початку великого російського наступу до квітня 2023 року. Воно завершиться передчасно під час квітневого сезону дощів, якщо не раніше. І навіть за цей час противник навряд чи досягне значних оперативних результатів.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://24tv.ua/bude-povtorniy-nastup-rosiyi-poyasnennya-reznikova_n2250105

Comments

Новости