Connect with us

Коррупция

Чорній пантері світовіх подіумів віповнілося 50. Вона досі позує голою


За декларацією — одинак, а за словами коханої жінки — Вже 10 років одружений. Голова Мінінфраструктурі Владислав Кріклій прихована від Назка Цивільну дружину, а разом Із нею — кілька квартир та автівок преміум-класу. Де, як и з ким насправді живе министр? Дізнавалася Христина Крішіха.

Согласно з декларацією Владислава Кріклія за 2019 рік, ВІН має две квартири. Одна з якіх — на 100 квадратів — НЕ его. ВІН нею просто безоплатно корістується. Це право Йому Надала громадянка України Шукюрова Валерія Артурівна, імовірно, рідна сестра Владислава.

Інша Належить безпосередно міністру та має ціліх Чотири кімнати. Схожі квартири продають ще досі, їхня середня ВАРТІСТЬ — 250 тисяч долларов. Альо у цьом будинку міністра жодних разу не бачили.

Чорній пантері світовіх подіумів віповнілося 50. Вона досі позує голою
У цьом будинку Кріклій має чотірікімнатну квартиру, но НЕ живе Фото: СтопКор

З ВЛАСНИМ джерел редакции «СтопКору» удалось дізнатіся графік міністра Владислава Кріклія. У планах посадовця — робоча поїздка до Одеської області. Виїзд з дому — про 6:30 ранку.

Команди медійніків чека за усіма відомімі нам адресами. Про 6:40 з нижнього паркінгу квартири Громадянської Дружини Кріклія віїхав позашляховик TOYOTA HIGHLANDER 2017 року. Саме ця автівка возити міністра Одеса.

Чорній пантері світовіх подіумів віповнілося 50. Вона досі позує голою
Саме цею позашляховик возів міністра Одеса Фото: СтопКор

Під вигляд поштового кур’єра Репортери доставили Відправлення за адресою Дружини міністра, но на имя самого міністра. І тут посилки прийнять, підтвердівші, что пан Владислав Дійсно мешкає у 20 квартирі.

І ще один доказ. «СтопКору» стало відомо, что Владислав и Тетяна разом часто подорожують. Например 2017 рік подружжя зустріло разом в Аммані: вілетілі 31 грудня 2016 року з аеропорту Жуляни до Амману, провели там тиждень, відсвяткувалі Різдво та 7 січня повернув до України.

Тобто ми сміліво Можемо стверджуваті: министр інфраструктурі Владислав Кріклій веде СПІЛЬНЕ господарство з Тетяни Декало. І, можливо, Вже ціліх 10 років, як и розповіла жінка. Бо вона, На Відміну Від посадовця, все-таки Ще не звікла «правильно» ВІДПОВІДАТИ Журналістам и могла бовкнуті Зайве.Comments

Новости