Connect with us

Спорт

Бути воротарем «Реала» найскладніша робота в світі? Так — Украинские новости


Новини спорту:Андрій Лунін вважає, що бути воротарем «Реала» найскладніша робота в світі.

21-річний український воротар мадридського «Реала» Андрій Лунін, який виступає на правах оренди за клуб другого дивізіону чемпіонату Іспанії «Ов’єдо», розповів про бажання повернутися до складу «Королівського клубу» в наступному сезоні.

«На даний момент мені нічого невідомо про повернення в« Реал »на сезон-2020/2021. Насамперед потрібно закінчити цей сезон без ризику для здоров’я. Ми з нетерпінням чекаємо, два місяці паузи — це занадто багато. У футболі це значить більше, ніж в звичайному житті. Я хочу досягти мети з «Ов’єдо».

Сподіваюся, я зможу продемонструвати свій рівень, щоб Зідан дав можливість повернутися в «Реал». Так у нього буде ще один варіант. Я зроблю все можливе для цього і віддам всього себе заради цього. Хоча, звичайно, рішення залежить від Мадрида.

Бути воротарем «Реала» найскладніша робота в світі? Так. Я добре справляюся з критикою. Так завжди було, є і буде. Це нормально. У мене є тренер, тренерський штаб і одноклубники, які можуть мені надати підтримку », — сказав Лунін в інтерв’ю AS.

Стильна дружина Маріо Гетце, якому позаздрить кожен чоловік (Фото)

У поточному сезоні за «Ов’єдо» Лунін взяв участь в 11 матчах у всіх турнірах, пропустивши 11 м’ячів і двічі відстоявши на нуль.

Источник

Comments

Новости