Connect with us

Новини регіону Харькова

Будівництво онкоцентру в Харкові затягнеться

Будівництво онкоцентру в Харкові затягнеться

Цей матеріал також доступний українською мовою

У Харкові хочуть звільнити генпідрядника будівництва онкоцентру

У Харкові обласне управління будівництва розірвало договір з ПП “Ромб+” щодо будівництва онкоцентру. Тепер генпідрядник має зупинити всі роботи до 11 лютого, а звільнити ділянку – до 23 лютого. Про це повідомляє ” Громадське “.

Зазначається, що “Ромб+” отримав листа 9 лютого. Співвласник компанії Богдан Романов розглядає можливість розірвання контракту безпідставні і аргументи облдержадміністрація – провидець. Богдан зазначив, що ніхто не зупинить будівництво без відповідного рішення суду. Тож поки що бізнес триватиме.

Водночас керівник ділянки Юрій Машковський нібито поскаржився на замовника, який не розробив проектну документацію та не провів усіх відповідних експертиз, затягнувши будівництво онкоцентру щонайменше на 4 місяці.

Зазначимо, що у лютому 2021 року питання продовження будівництва онкоцентру та перерозподілу коштів було винесено на обговорення депутатів Харківської обласної ради. З доповіддю виступив їхній колега, заступник і за сумісництвом директор обласного онкодиспансеру Денис Фаст, але депутати були розлючені форматом його виступу і не заплатили.

Будівельний корпус онкологічного центру має бути завершений до кінця 2020 року, і все було б добре, якби будівництво не розпочалося знову в грудні 2018 року. У 2019 році залитий фундамент. Зрушень у будівництві у 2020 році не було. У лютому 2021 року будівництво виглядало як повністю занедбана територія, привертаючи увагу журналістів і волонтерів.

Також «Шархлар» повідомляє, що протягом багатьох років усі гроші, які отримував центр на нове обладнання та прилади, складалися лише з благодійних організацій та пожертв.

Підписуйтесь на наш Україна-канал, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Харкова та області!

Джерело:

Теги:

  • Харків
  • Будівництво
  • скандал
  • підрядник
  • онкологічний центрЯкщо ви знайшли помилку, виділіть частину тексту та натисніть

Джерело kharkov.comments.ua

Comments

Новости