Connect with us

Новини Харкова

Борт в Україну? Орбан на межі: це має побачити кожен – єдиний вихід. Угорщина прозріє?


Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відомий своєю проросійською позицією. При цьому вона могла б красномовно продемонструвати йому, що таке Росія насправді, наприклад, поїздкою до Бородянки чи Харкова.

Про це 24 каналу розповів український дипломат, голова МЗС України (у 2014 році), посол України в Польщі (2014-2022) Андрій Дещиця. На його думку, тоді зміниться позиція Будапешта щодо російської агресії в Україні.
Дещица зауважив, що Орбан, Сіярто та Угорщина загалом є міцним горішком, щоб країна змінила свою позицію. Водночас Будапешт може постраждати від реальності війни. Зокрема, добре було б, щоб угорський прем’єр відвідав Україну і на власні очі побачив, що таке Росія.

Щоб він не їхав у Москву, а поїхав у Бородянку, Харків чи Бахмут і побачив, що таке Росія. Я думаю, що тоді його позиція зміниться, – підкреслив український дипломат.

Водночас він не виключив, що від російської агресії в Україні можуть постраждати і угорці. І відомо, що уряд Орбана дуже підтримує і турбує угорську меншину тут. Це також вплине на Будапешт і покаже, чим насправді є Росія зараз, а саме, що вона є загрозою для всіх і ніякі угоди не спрацюють.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://korupciya.com/bort-v-ukrayinu-orban-na-mezhi-cze-maye-pobachyty-kozhen-yedynyj-vyhid-ugorshhyna-prozriye/

Comments

Новости