Connect with us

Новини регіону Харькова

Более 200 «пунктов несокрушимости» будет в Харькове этой зимой — ТереховУ Харкові напередодні морозів готують понад 200 пунктів обігріву або «точок нескореності». інформації Міський голова Ігор Терехов в ефірі національного телемарафону.

«Такі станції будуть розміщені в школах. Крім того, ми будуємо будинки, де можуть проживати громадяни. CTP також має цю опцію. Зараз ми працюємо над організацією таких «точок нескореності». Їм буде встановлено генератор і громадяни зможуть заряджати свої мобільні телефони. Також спробуйте гарячі напої. У школах буде організовано гаряче харчування. Усі станції будуть забезпечені певними медикаментами», – зазначив міський голова.

Мер нагадав, що близько 500 багатоповерхових будинків у Харкові повністю зруйновані і відновити їх неможливо. За словами Терехова, в інших будинках є тепло, світло та вода.

«У Харкові все працює в звичайному режимі, зараз ми відновлюємо систему опалення. Крім того, є напруга в електромережах. Це дуже важливо. Харків тепер по воді. Бувають так звані перебої з електроенергією, але вони незначні», – зазначив міський голова.

Читайте також: Терехов показав, як будуть виглядати теплопункти на зупинках у Харкові

Він також додав, що тепер є можливість поселяти громадян у гуртожитки університету, важливі об’єкти інфраструктури забезпечені генераторами та пальним.Source link

Comments

Новости