Connect with us

Новини Харкова

Благодійний ярмарок у Харкові від БФ «Роксана та команда»


БФ “Роксана і команда” збирає друзів на благодійному ярмарку! Відкрита фуд-зона, смаколики від харківських кондитерів та розважальна програма для дітей. На дорослих чекає аукціон із цікавими лотерейними квитками та найсмачнішим шашликом.25 та 26 березня на 2-му поверсі на парковці ТЦ «Французький бульвар» проходитиме благодійний ярмарок.

Без опису.

Зібрані кошти підуть на придбання евакуатора.

«Ми побудуємо тут сцену, проводитимуться заходи для дітей і дорослих. Буде підготовлено багато конкурсів та призів. Музику під час заходу гратиме крутий діджей. Найкращий господар Харкова не дасть вам нудьгувати. Також буде аукціон. Що стосується фуд-зони, то тут буде представлений найсмачніший плов від нашого шеф-кухаря Тютюші. Неймовірний шашлик від нашого вірменського. Мега салат від шеф-кухаря. Велика кількість льодяників, кейк-попсів, найсмачніші торти від Тетяна Баєва і багато-багато позитиву», – організатори благодійного ярмарку.

На маленьких харків’ян чекають: солодка вата, клоуни, голуби, собаки хаскі. Також буде дитяча дискотека, розіграш призів для дітей та дорослих

Початок об 11:00 25-26.03 2 поверх ТЦ «Французький бульвар» Паркінг (біля Ейфелевої вежі)

Без опису.

Без опису.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: http://visti.news/blagodijnyj-yarmarok-u-harkovi-vid-bf-roksana-ta-komanda/

Comments

Новости