Connect with us

Новини Харкова

Аварійні обмеження – світло в Харкові, вимикають світло


23 січня 2023 року 11:40 год
• Кречмаровська Наталя

У Харкові та деяких інших областях введено плани аварійної зупинки

В Україні в понеділок зросло споживання електроенергії. Цим пояснюється початок робочого тижня та поступове зниження температури повітря по всій країні. Ці обставини призвели до збільшення дефіциту потужностей. Про це повідомляють “Коментарі. Харків” з посиланням на інформацію НАК “Укренерго”.

Для всіх обленерга встановлені ліміти споживання на цілу добу. Кожне підприємство в своєму регіоні створює графіки планових погодинних відключень, які обмежують споживання електроенергії в регіоні на рівні доведеного ліміту.

Уже зранку перевищення встановлено у п’яти областях: Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Волинській та Львівській. Наразі на зазначених ділянках застосовуються аварійні відключення, які можливі й на інших ділянках.

Також в “Укренерго” повідомили, що вдалося відновити одну з ліній 330 кВ на південному сході країни.

У компанії нагадали, що причиною відсутності електроенергії є 12 масованих ворожих атак на енергосистему країни. Ракети та безпілотники атакують пошкоджені електростанції (виробничі потужності) та високовольтну мережу. «Останній обстріл росіян 14 січня завдав значних пошкоджень кільком енергоблокам ТЕС. Виробництво електроенергії на діючих електростанціях не може повністю покрити споживання», – наголосили в «Укренерго».

Раніше “Коментарі. Харків” повідомляли, що в Харкові та області вимкнули світло поза графіками і минулого тижня. Надзвичайні обмеження діяли 16 та 18 січня. І це після масованого ракетного обстрілу деяких споживачів у Харкові обмежене електропостачання більше 8 годин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Харкова та області!

Якщо ви знайшли помилку, виділіть частину тексту та натиснітьЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://kharkov.comments.ua/ua/news/war/2022/15168-stalo-vidomo-za-yakimi-grafikami-vimikayut-svitlo-u-harkovi-ta-oblasti-23-sichnya.html

Comments

Новости