Connect with us

Новини Харкова

Акція “Живий ланцюг Соборності” продовжує єдна…


Вчора, 22 січня, вся наша держава відзначала величне свято – День Соборності України. Незмінним атрибутом такого заходу є «живий ланцюг» – щорічна акція вшанування символічного об’єднання українців під синьо-жовтим прапором.

Першу «Українську хвилю» організували ще у 1990 році. Там 21 січня на знак поваги до проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР від 22 січня 1919 року три мільйони людей взялися за руки і об’єдналися. Івано-Франківськ (через Львів) з Києвом. До речі, такий «живий ланцюг» визнаний одним із найбільших у світовій історії та яскраво демонструє велике прагнення наших предків до здобуття незалежності.

Фото з сайту патрульної поліції Одеської області

Цього року Україна змушена відзначати День Соборності, чинячи потужний опір окупаційній владі Росії. Тому з міркувань безпеки щорічну акцію дещо збільшили. І ось, наприклад, 22 січня патрульна поліція Одеської області разом із військовими та волонтерами продемонструвала свій «нерозривний ланцюг».

А на межі Рівненської та Житомирської областей розгорнули 50-метровий прапор як символ 105-ї річниці Закону Злуки УНР і ЗУНР. До речі, цього року до такого заходу долучилися й полярники в Антарктиді, створивши свій «живий ланцюг єднання».

Фото з сайту Національного антарктичного наукового центру

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://gromada.group/news/gallery/22320-akciya-zhivij-lancyug-sobornosti-prodovzhuye-yednati-ukrayinciv

Comments

Новости